GadesLector
Gadanie Gadesa - podcast

Podcast, czyli zakłócanie ciszy...

Witaj!

Masz ochotę posłuchać rozmów z ciekawymi ludźmi? Dowiedzieć się o ich zawodzie, o pasjach i o tym, co sprawia, że lubią to, co robią?

A może Twoim marzeniem jest nagrywanie własnych audycji, tylko nie wiesz, jak zacząć, jak rozwiązać problemy ze sprzętem lub obróbką? Jak i kiedy publikować i co zrobić, gdy nadchodzi zniechęcenie?

A może po prostu masz wolne pół godziny podczas podróży samochodem lub rowerem i wolisz słuchać gadania zamiast muzyki?

We wszystkich tych przypadkach to jest dobre miejsce! Włącz i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej!

Konrad

Jeśli chcesz mnie wesprzeć choćby kubkiem kawy, zapraszam do kliknięcia:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odcinki

earIcon RSS Icon

Jeśli potrzebujesz linku RSS, aby być powiadamianym o nowych odcinkach, oto on: https://anchor.fm/s/57dbbcc4/podcast/rss

Jeśli chcesz posłuchać podcastu na konkretnej platformie:

Trochę o mnie

Trudno jest mi napisać o sobie coś konkretnego, bo zajmuję się wieloma rzeczami - w zasadzie ciekawi mnie wszystko. Pracowałem na uczelni wyższej, ale i przy żniwach. Miałem konktakt z ludźmi podczas pracy w banku i podczas prowadzenia szkoleń. Sporo fotografowałem, a jednocześnie jestem programistą. W wolnym czasie tworzę muzykę albo czytam audiobooki. Lubię majsterkować i robić filmiki na YouTube'a.

A teraz postanowiłem przełamać się i spróbować rozmawiać z ludźmi na różne tematy. Bardzo mnie interesuje, dlaczego robią w życiu to, co robią. Przez przypadek? Z pasji? Z konieczności? Różnie przecież bywa. Jednocześnie zauważam, że ostatnio coraz mniej ze sobą po prostu rozmawiamy i coraz mniej o sobie wiemy - chciałbym zatem pokazać, że nawet osoba tak stroniąca od ludzi jak ja może się przemóc. Bo warto!

Jednocześnie samo nagrywanie głosu i jego obróbka stały się moim kolejnym hobby, któremu (jak zwykle) poświęcam się w każdej wolnej chwili. A że wiem, jak to bywa na początku, kiedy jeszcze niczego nie wie się w danej dziedzinie, postanowiłem dzielić się swoimi przemyśleniami i okruchami wiedzy, które udaje mi się czasem pozbierać tu i ówdzie.

Jedyne, czego u mnie nie znajdziecie, to porad marketingowych - jak się promować, jak zarabiać, jak stać się sławnym i bogatym. Nie znam się na tym i nie zamierzam udawać, że jest inaczej :)

Więcej informacji lub mojej muzyki znajdziesz na profilu FaceBookowym.